Ana Sayfa » , » Fotomaç gazetesi at yarışı tahminleri(tempocu)

Fotomaç gazetesi at yarışı tahminleri(tempocu)


Fotomaç gazetesi Türkiye'nin fanatik gazetesi ile birlikte en çok satış rakamına sahip spor gazetesii olarak bilinmektedir.

1998 yılında yayın hayatına başlayan gazete hergün at yarışı için özel bir ek vermektedir.

İlk olarak taraftar adı altında piyasaya çıkan gazete daha sonra taraftar fotomaç en son olarak da günümüzdeki ismi Fotomaç ismine geçmiştir.

Fotomaç gazetesinin fiyatı 50 kuruştur.

Fotomaç gazetesi at yarışı tahminleri tempocu adı altındaki ekte yapılmakta ve yarışseverler tarafından sıklıkla takip edilmektedir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk